تعمیرات

01

تعمیر سیستم A

شما می توانید در این قسمت مشاهده کنید دستگاه شما در چه مرحله ای از تعمیر قرار دارد.

02

تحویل B

لیست دستگاه های آماده تحویل در این قسمت ثبت می باشد. که شما می توانید دستگاه خود را از طریق کد سفارش جستجو کنید.

03

تعمیر قطعات C

لیست قطعات تعمیر شده در این بخش برای شما مشخص شده است.

04

گارانتی D

شما می توانید در این بخش مششاهده کنید که دستگاه شما شامل گارانتی می شود یا خیر

فاکتورهای زیادی برای مقایسه ی این دو پرنده وجود دارد. علاقه مندان باید مواردی چون ابعاد، دوربین، زمان پرواز و ...را به دقت بررسی کرده و با توجه به کاربرد و نیاز خود پرنده ی مناسب را خریداری کنند.
بله، مویک به گونه ای طراحی شده است که کاربران مبتدی هم بتوانند به راحتی آن را کنترل کنند. به جرئت می توان گفت، از میان تمام پرنده های بدون سرنشین، از Hubsans تا اینسپایر1، مویک ساده ترین کنترل را دارد. این پرنده در هوا پایداری خوبی دارد. اگر مشکلی در کنترل آن پیش آمد، کافیست دست خود را از روی کنترلر آن بردارید تا پرنده بلافاصله متوقف شود. مویک دارای ویژگی های دیگری چون GPS ، سنسورهای عدم برخورد با موانع، پایداری دوربین و ... است؛ اما نیاز نیست نگران باشید، چون خود پرنده به خوبی می داند چه وقت و چگونه از آنها استفاده کند، بدون اینکه نیاز به هدایت و تنظیمات شما داشته باشد. تنها نکته ای که باید در نظر داشته باشید، این است که قطب نمای این پرنده برای اولین پرواز باید کالیبره شود. این کار به آسانی و در کمتر از 20 ثانیه انجام می شود و تنها کافی است هرچه نرم افزار می گوید انجام دهید. توجه داشته باشید که مویک دارای دو سنسور عدم برخورد به موانع در جلو است و این بدان معنی است که خلبان باید از برخورد موانعی که در دو طرف و پشت سر پرنده هستند، جلوگیری کند.
بله، این محافظ اشعه ی نوری را به تصویر اضافه میکند بنابراین بهتر است در هنگام تصویربرداری حرفه ای از آن استفاده نشود. بهتر است از آن استفاده نشود مگر در مواقعی که خطر پرنده را تهدید می کند ، مانند باد شدید و یا باران ( که تصویربرداری در این شرایط توصیه نمی شود).
زمان پرواز این پرنده در بهترین شرایط در سطح دریا، 27 دقیقه است. اما در دنیای واقعی از 19 تا 25 دقیقه نسبت به شرایط محل پرواز متغیر است.
هر دستگاهی (IOS یا آندروید) که نرم افزار DJI Go با سرعت خوبی روی آن اجرا شود و دارای یک کابل میکرو USB باشد ، کار خواهد کرد. البته برای تلفن هایی با USB نوع C ، باید یک آداپتور از DJI بخرید.
در تست های آزمایشگاهی ، مویک نسبت به فانتوم 4 مقاومت و پایداری بهتری از خود نشان داده است. اما باید در نظر گرفت که شرایط آزمایشگاهی با دنیای واقعی تفاوت زیادی دارد. این پرنده ی کوچک تا حدی در مقابل بادهای شدید مقاومت خواهد کرد ، اما امکان منحرف شدن آن با شدیدتر شدن باد بسیار بالاست.

خبرنامه

مارادنبال کنید